Lider w dystrybucji instalacji LPG w Polsce

Początki

Początki działalności naszego przedsiębiorstwa sięgają roku 1995, kiedy to uruchomiliśmy warsztat samochodowy specjalizujący się w montażu i serwisie samochodowych instalacji gazowych. Przez kilkanaście lat funkcjonowania przedsiebiorstwa Mimar wyznaczało ciągły rozwój rynku LPG w Polsce, w ramach którego udało się nam zdobyć i utrzymać niezwykle trwałą pozycję.

O Firmie

Obecnie to właśnie nasza firma nadaje ton procesowi dystrybucji instalacji gazowych na terenie kraju. W sposób niepodważalny świadczą o tym choćby cztery efektywnie funkcjonujące oddziały zamiejscowe w Częstochowie, Gdyni, Gorzowie Wlkp. i Warszawie. Dzięki tak profesjonalnie zbudowanej strukturze organizacyjnej możliwym stało się kompleksowe i szybkie zaopatrywanie warsztatów auto gaz na terenie całej Polski. Pozwoliło to na zdobycie kapitału najcenniejszego tj. głębokiego zaufania klientów, bowiem właśnie od samego początku stanowiło to o sensie myśli założycielskiej oraz misji przedsiębiorstwa handlowo-usługowego Mimar.

All in one

Z biegiem czasu firma Mimar rozszerzyła swoją działalność o stację gazową, myjnię automatyczną oraz stację diagnostyczną dzięki czemu jesteśmy również liderem na rynku lokalnym w świadczeniu usług oraz sprzedaży produktów dedykowanych dla motoryzacji w jednym miejscu o najwyższej jakości zachowując przy tym najniższe ceny.

0 lat
doświadczenia
0
klientów
0 tys.
zrealizowanych dostaw
0
produktów

Aktualności

Start typing and press Enter to search